Arhīvs Asa sižeta

Tokijas Gūls
Tokijas GūlsPierrot
TV

Tokiju ir pārņēmuši miesu ēdoši “Gūli”, kas šķiet identiski cilvēkiem un iekļaujas viņu populācijā. Atturīgais koledžas students Kens Kaneki ir grāmatu tārps un izvairās no ziņām par notiekošo. Tomēr pievilcīgā sieviete, vārdā Rize Kamišīro, izskats sagrauj viņa vientulību, kad viņa uzaicina viņu uz randiņu. Ejot kopā Rizu mājās, Kaneki atklāj, ka viņa nav tik jauka, kā sākumā šķita. Vēlāk pamostoties slimnīcā, Kaneki uzzina, lai izglābtu viņa dzīvību, tika pārstādīti nu jau mirušās Rizes orgāni viņa ķermenī. Kaneki ķermenis sāk mainīties šausminošā veidā, un viņš pārvēršas par cilvēka un spoka hibrīdu. Uzsākot savu jauno briesmīgo ceļojumu, Kaneki pieķeras savai cilvēcībai, kas attīstās asiņainajā konfliktā starp sabiedrības jaunajiem monstriem un valdības aģentiem, kas tos medī.

Mirušo vidusskola
Mirušo vidusskolaMadhouse
TV

Tas notika pēkšņi mirušie sāka celties augšā un Japānā tika iemesta pilnīgā haosā. Kad šie monstri sāk terorizēt vidusskolu, Takašī ir spiests nogalināt savu labāko draugu, kad viņš tiek sakosts.

Rēgs bruņās  2017
Rēgs bruņās 2017
Filma

Majore, kas apvieno sevī kiborgu un cilvēku, vada elitāru īpašo uzdevumu vienību, kas atrodas kompānijas “Hanka Robotics” pakļautībā. Tās uzdevums ir apturēt bīstamākos noziedzniekus un teroristus, taču ir kāds ienaidnieks, kura vienīgais mērķis ir iznīcināt “Hanka Robotics” kibertehnoloģiju sasniegumus… Pasaulē pazīstamā japāņu mangu seriāla lielā ekrāna versijā galveno lomu atveido Skārleta Johansone.