Arhīvs Madhouse

Mirušo vidusskola
Mirušo vidusskolaMadhouse
TV

Tas notika pēkšņi mirušie sāka celties augšā un Japānā tika iemesta pilnīgā haosā. Kad šie monstri sāk terorizēt vidusskolu, Takašī ir spiests nogalināt savu labāko draugu, kad viņš tiek sakosts.

Nāves burtnīca
Nāves burtnīcaMadhouse
TV

Brutal murders, petty thefts, and senseless violence pollute the human world. In contrast, the realm of death gods is a humdrum, unchanging gambling den. The ingenious 17-year-old Japanese student Light Yagami and sadistic god of death Ryuk share one belief: their worlds are rotten.

Viena sitiena cilvēks
Viena sitiena cilvēksMadhouse
TV

Šķietami neizteiksmīgajam Saitamam ir diezgan unikāls hobijs: būt par varoni. Lai īstenotu savu bērnības sapni, Saitama nerimstoši trenējās trīs gadus, zaudējot visus matus. Tagad Saitama ir tik spēcīgs, ka viņš var sakaut jebkuru ienaidnieku tikai ar vienu sitienu. Tomēr tas, ka nav neviena, kas spētu samērot viņa spēkus, ir novedis Saitamu pie negaidītas problēmas — viņš vairs nespēj izbaudīt cīņas saviļņojumu un viņam ir kļuvis diezgan garlaicīgi. Kādu dienu Saitama pievērš uzmanību 19 gadus vecajam kiborgam Dženosam, kurš ir liecinieks viņa spēkam un vēlas kļūt par Saitamas mācekli. Genos ierosina abiem pievienoties Hero Association, lai kļūtu par sertificētiem varoņiem, kas tiks atzīti par viņu pozitīvo ieguldījumu sabiedrībā. Saitama, kurš ir satriekts, ka neviens nezina, kas viņš ir, ātri piekrīt. Satiekot jaunus sabiedrotos un uzņemot jaunus ienaidniekus, Saitama dodas jaunā ceļojumā kā varoņu asociācijas biedrs, lai izjustu kaujas aizrautību, kādu viņš kādreiz izjuta.