Arhīvs

Klusā balss
Klusā balssKyoto Animation
Filma
8.93

pamatskolas skolniece Šouja Išida centās pārvarēt garlaicību visnežēlīgākajos veidos. Kad nedzirdīgais Šouko Nišimija pāriet uz viņa klasi, Šouja un pārējie viņa klases biedri viņu neapdomīgi iebiedē sava prieka pēc. Taču, kad viņas māte paziņo skolai, viņš tiek izcelts un vainots visā, kas viņai nodarīts. Kad Šouko pāriet no skolas, Šouja paliek savu klasesbiedru žēlastībā. Visā pamatskolā un vidusskolā viņš ir bezsirdīgi izstumts, kamēr skolotāji piever acis. Tagad, kad viņš mācās trešajā vidusskolas gadā, Šouju joprojām nomoka viņa jaunībā izdarītie pārkāpumi. Sirsnīgi nožēlojot savu pagātnes rīcību, viņš dodas atpestīšanas ceļojumā: vēlreiz satikt Šouko un laboties. Koe no Katachi stāsta sirsnīgu stāstu par Shouya atkalapvienošanos ar Šouko un viņa godīgajiem mēģinājumiem izpirkt sevi, vienlaikus viņu pastāvīgi vajā savas pagātnes ēnas.

Tokijas Gūls
Tokijas GūlsPierrot
TV

Tokiju ir pārņēmuši miesu ēdoši “Gūli”, kas šķiet identiski cilvēkiem un iekļaujas viņu populācijā. Atturīgais koledžas students Kens Kaneki ir grāmatu tārps un izvairās no ziņām par notiekošo. Tomēr pievilcīgā sieviete, vārdā Rize Kamišīro, izskats sagrauj viņa vientulību, kad viņa uzaicina viņu uz randiņu. Ejot kopā Rizu mājās, Kaneki atklāj, ka viņa nav tik jauka, kā sākumā šķita. Vēlāk pamostoties slimnīcā, Kaneki uzzina, lai izglābtu viņa dzīvību, tika pārstādīti nu jau mirušās Rizes orgāni viņa ķermenī. Kaneki ķermenis sāk mainīties šausminošā veidā, un viņš pārvēršas par cilvēka un spoka hibrīdu. Uzsākot savu jauno briesmīgo ceļojumu, Kaneki pieķeras savai cilvēcībai, kas attīstās asiņainajā konfliktā starp sabiedrības jaunajiem monstriem un valdības aģentiem, kas tos medī.

Mirušo vidusskola
Mirušo vidusskolaMadhouse
TV

Tas notika pēkšņi mirušie sāka celties augšā un Japānā tika iemesta pilnīgā haosā. Kad šie monstri sāk terorizēt vidusskolu, Takašī ir spiests nogalināt savu labāko draugu, kad viņš tiek sakosts.

Līķa ballīte: spīdzinātās dvēseles
Līķa ballīte: spīdzinātās dvēselesasread
OVA
6.44

Deviņi skolēni naktī pulcējas savā vidusskolā, lai atvadītos no drauga. Kā ierasts starp daudziem vidusskolēniem, viņi veic sava veida rituālu, lai viņi mūžīgi paliktu draugi, izmantojot mazus papīra piekariņus, kas veidoti kā lelles. Tomēr studenti neapzinās, ka šie piekariņi ir saistīti ar Heavenly Host Academy — pamatskolu, kas pirms vairākiem gadiem tika iznīcināta pēc šausminošu slepkavību sērijas, skola, kas atrodas zem viņu pašu Kisaragi akadēmijas pamatiem. Tagad, ieslodzīti alternatīvā dimensijā ar atriebīgiem pagātnes rēgiem, studentiem ir jāstrādā kopā, lai aizbēgtu vai pievienotos nolādēto gariem uz visiem laikiem.

Nāves burtnīca
Nāves burtnīcaMadhouse
TV

Brutal murders, petty thefts, and senseless violence pollute the human world. In contrast, the realm of death gods is a humdrum, unchanging gambling den. The ingenious 17-year-old Japanese student Light Yagami and sadistic god of death Ryuk share one belief: their worlds are rotten.

Rēgs bruņās  2017
Rēgs bruņās 2017
Filma

Majore, kas apvieno sevī kiborgu un cilvēku, vada elitāru īpašo uzdevumu vienību, kas atrodas kompānijas “Hanka Robotics” pakļautībā. Tās uzdevums ir apturēt bīstamākos noziedzniekus un teroristus, taču ir kāds ienaidnieks, kura vienīgais mērķis ir iznīcināt “Hanka Robotics” kibertehnoloģiju sasniegumus… Pasaulē pazīstamā japāņu mangu seriāla lielā ekrāna versijā galveno lomu atveido Skārleta Johansone.

Viena sitiena cilvēks
Viena sitiena cilvēksMadhouse
TV

Šķietami neizteiksmīgajam Saitamam ir diezgan unikāls hobijs: būt par varoni. Lai īstenotu savu bērnības sapni, Saitama nerimstoši trenējās trīs gadus, zaudējot visus matus. Tagad Saitama ir tik spēcīgs, ka viņš var sakaut jebkuru ienaidnieku tikai ar vienu sitienu. Tomēr tas, ka nav neviena, kas spētu samērot viņa spēkus, ir novedis Saitamu pie negaidītas problēmas — viņš vairs nespēj izbaudīt cīņas saviļņojumu un viņam ir kļuvis diezgan garlaicīgi. Kādu dienu Saitama pievērš uzmanību 19 gadus vecajam kiborgam Dženosam, kurš ir liecinieks viņa spēkam un vēlas kļūt par Saitamas mācekli. Genos ierosina abiem pievienoties Hero Association, lai kļūtu par sertificētiem varoņiem, kas tiks atzīti par viņu pozitīvo ieguldījumu sabiedrībā. Saitama, kurš ir satriekts, ka neviens nezina, kas viņš ir, ātri piekrīt. Satiekot jaunus sabiedrotos un uzņemot jaunus ienaidniekus, Saitama dodas jaunā ceļojumā kā varoņu asociācijas biedrs, lai izjustu kaujas aizrautību, kādu viņš kādreiz izjuta.

Zobenu māksla
Zobenu mākslaA-1 Pictures
TV

2022. gadā tiks izlaista virtuālās realitātes masveida vairāku spēlētāju tiešsaistes lomu spēle (VRMMORPG) ar nosaukumu Sword Art Online ( SAO ). Ar NerveGear, ķiveri, kas stimulē lietotāja piecas maņas caur smadzenēm, spēlētāji var izjust un kontrolēt savus spēles varoņus ar prātu. Gan spēli, gan NerveGear izveidoja Akihiko Kayaba. 6. novembrī 10 000 spēlētāju pirmo reizi piesakās SAO lieldatoru kibertelpā, tikai atklājot, ka viņi nevar atteikties. Parādās Kajaba un pasaka spēlētājiem, ka viņiem ir jāpārspēj visi 100 stāvi Ainkradā, tērauda pilī, kurā atrodas SAO .ja viņi vēlas būt brīvi. Viņš arī norāda, ka tie, kuri cieš no spēles nāves vai piespiedu kārtā noņem NerveGear ārpus spēles, cietīs no reālās dzīves nāves.

Naruto
NarutoPierrot
TV

Naruto (japāņu val.ナルト Naruto) ir Masaši Kišimota manga un pēc tās motīviem zīmētais anime seriāls par hiperaktīvo nindzju—pusaudzi Naruto Uzumaki, kurš pastāvīgi atrodas sapratnes meklējumos. Mangu firma “Shueisha” žurnālā “Shonen Jump” publicē kopš 1999. gada. Pēc mangas motīviem veidoto seriālu Japānas televīzijā sāka rādīt 2002. gada 3. oktobrī. Pēdējā Naruto sērija tika rādīta ap 2007. gada decembri. Tai tika izveidota otrā daļa – Naruto Šipūden (japāņu val.ナルト 疾風伝 Naruto Šipūden) (angļu val. Naruto Shippuden) Tā beidzās 2017. gada 23. martā Seriāls ir par pusaudzi nindzju Naruto, kura sapnis ir kļūt par Hokagi, sava ciema vadoni, un iegūt visu atzinību. Ceļā uz šo sapni stāv daudz šķēršļu: apkārtējie, kuri neatzīst Naruto un ienīst viņu, skeptiskie klasesbiedri, skolotāji, kuri uzskata viņu par vissliktāko skolnieku, kāds var būt. Ar laiku šim sarakstam pievienojas arī ienaidnieki, kas tiecas iznīcināt Naruto un nodarīt pāri iegūtajiem draugiem — noskaņa ir mērķtiecīga. Bet Naruto nepadodas un ar savu stipro gribu pamanās pārliecināt visus, tai skaitā arī skatītājus.