Arhīvs Cīņu

Viena sitiena cilvēks
Viena sitiena cilvēksMadhouse
TV

Šķietami neizteiksmīgajam Saitamam ir diezgan unikāls hobijs: būt par varoni. Lai īstenotu savu bērnības sapni, Saitama nerimstoši trenējās trīs gadus, zaudējot visus matus. Tagad Saitama ir tik spēcīgs, ka viņš var sakaut jebkuru ienaidnieku tikai ar vienu sitienu. Tomēr tas, ka nav neviena, kas spētu samērot viņa spēkus, ir novedis Saitamu pie negaidītas problēmas — viņš vairs nespēj izbaudīt cīņas saviļņojumu un viņam ir kļuvis diezgan garlaicīgi. Kādu dienu Saitama pievērš uzmanību 19 gadus vecajam kiborgam Dženosam, kurš ir liecinieks viņa spēkam un vēlas kļūt par Saitamas mācekli. Genos ierosina abiem pievienoties Hero Association, lai kļūtu par sertificētiem varoņiem, kas tiks atzīti par viņu pozitīvo ieguldījumu sabiedrībā. Saitama, kurš ir satriekts, ka neviens nezina, kas viņš ir, ātri piekrīt. Satiekot jaunus sabiedrotos un uzņemot jaunus ienaidniekus, Saitama dodas jaunā ceļojumā kā varoņu asociācijas biedrs, lai izjustu kaujas aizrautību, kādu viņš kādreiz izjuta.

Zobenu māksla
Zobenu mākslaA-1 Pictures
TV

2022. gadā tiks izlaista virtuālās realitātes masveida vairāku spēlētāju tiešsaistes lomu spēle (VRMMORPG) ar nosaukumu Sword Art Online ( SAO ). Ar NerveGear, ķiveri, kas stimulē lietotāja piecas maņas caur smadzenēm, spēlētāji var izjust un kontrolēt savus spēles varoņus ar prātu. Gan spēli, gan NerveGear izveidoja Akihiko Kayaba. 6. novembrī 10 000 spēlētāju pirmo reizi piesakās SAO lieldatoru kibertelpā, tikai atklājot, ka viņi nevar atteikties. Parādās Kajaba un pasaka spēlētājiem, ka viņiem ir jāpārspēj visi 100 stāvi Ainkradā, tērauda pilī, kurā atrodas SAO .ja viņi vēlas būt brīvi. Viņš arī norāda, ka tie, kuri cieš no spēles nāves vai piespiedu kārtā noņem NerveGear ārpus spēles, cietīs no reālās dzīves nāves.

Naruto
NarutoPierrot
TV

Naruto (japāņu val.ナルト Naruto) ir Masaši Kišimota manga un pēc tās motīviem zīmētais anime seriāls par hiperaktīvo nindzju—pusaudzi Naruto Uzumaki, kurš pastāvīgi atrodas sapratnes meklējumos. Mangu firma “Shueisha” žurnālā “Shonen Jump” publicē kopš 1999. gada. Pēc mangas motīviem veidoto seriālu Japānas televīzijā sāka rādīt 2002. gada 3. oktobrī. Pēdējā Naruto sērija tika rādīta ap 2007. gada decembri. Tai tika izveidota otrā daļa – Naruto Šipūden (japāņu val.ナルト 疾風伝 Naruto Šipūden) (angļu val. Naruto Shippuden) Tā beidzās 2017. gada 23. martā Seriāls ir par pusaudzi nindzju Naruto, kura sapnis ir kļūt par Hokagi, sava ciema vadoni, un iegūt visu atzinību. Ceļā uz šo sapni stāv daudz šķēršļu: apkārtējie, kuri neatzīst Naruto un ienīst viņu, skeptiskie klasesbiedri, skolotāji, kuri uzskata viņu par vissliktāko skolnieku, kāds var būt. Ar laiku šim sarakstam pievienojas arī ienaidnieki, kas tiecas iznīcināt Naruto un nodarīt pāri iegūtajiem draugiem — noskaņa ir mērķtiecīga. Bet Naruto nepadodas un ar savu stipro gribu pamanās pārliecināt visus, tai skaitā arī skatītājus.